was ist Isotretinoin €121.61

Srubový dům KONTIO Nalle na Praze-západ

Jednoduché a krásné bydlení na západním okraji Prahy.

Dřevěná chata Nalle kousek od Prahy

Nedaleko pražské čtvrti Dejvice se nachází nevelká obec, ve které paní Pavla vlastní menší pozemek v prostoru bývalé zahrádkářské kolonie. Pavla většinu svého života bydlela v Praze, v malém bytě v činžovním domě a z oken shlížela na hlavní, Evropskou třídu a okolní panelovou výstavbu. Na počátku nového milénia padlo rozhodnutí o povolení výstavby rodinných domů v areálu bývalé zahrádkářské kolonie a toto rozhodnutí změnilo paní Pavle život. Podnikavá žena, milovnice zvířat a přírody si uvědomila, že nadále už nechce trávit většinu svého času v malém bytě a rozhodla se, že si na pozemku rodinné zahrady nechá postavit domek.

Pavla, jako milovnice přírodních materiálů, plánovala výstavbu klasického, menšího roubeného srubu z kulatiny. Své rozhodnutí o užití kulatiny Pavla přehodnotila, poté co na Internetu, při zkoumání možností stavby srubových domů narazila na webové stránky KONTIA, prohlédla si jejich nabídku dřevěných domů, a rozhodla se, že si své vysněné bydlení nechá postavit z lepených hranolů vyrobených ze dřeva finské polární borovice. „Domy z tohoto materiálu mě okouzlily svou estetikou a skvělými vlastnostmi a i přes tradiční materiál, jakým je dřevo působí současně moderně i útulně”, říká Pavla.

Pavla si přála postavit menší dům o rozloze kolem 50m² a právě takový dům si vybrala v kolekci dřevěných chat Nalle. Dřevěná chata Nalle 50 svou podlahovou plochou splňuje požadavky na rozlohu bydlení paní Pavly a vnitřní rozložení domu si Pavla společně s experty z KONTIA nechala navrhnout tak, aby vyhovovalo jejím osobním požadavkům. Dřevěná veranda, která lemuje celou přední stěnu domu je ideální pro večerní posezení a sledování západu slunce.

Dřevostavby Kontio chata Nalle Praha západ exteriér

Dřevostavby Kontio chata Nalle Praha západ exteriér

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hlavní místností domu je bezpochyby obývací pokoj spojený s kuchyní. Trámy v interiéru byly ošetřeny, světle-mléčnou lazurou a tak interiér i přes nevelkou rozlohu působí světle a vzdušně.

 

 

 

Jednoduchá ložnice je vybavena nábytkem z přírodních materiálů a je krásně světlá díky velkému, k podlaze sahajícímu oknu.

 

Dřevostavby Kontio chata Nalle Praha západ ložnice

Dřevostavby Kontio chata Nalle Praha západ ložnice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paní Pavla si pochvaluje rychlost s jakou byl její nový domov postaven, protože za šest měsíců od podepsání smlouvy se mohla do svého domku nastěhovat. „ Vzhledem k tomu, že ke stavbě mám velice laický přístup a také jsem časově vytížená v zaměstnání, tak jsem nemohla kontrolovat průběh a kvalitu výstavby. Musím velice pochválit KONTIO za dodání toho nejkvalitnějšího materiálu na stavbu domu a také nesmím zapomenout na ocenění stavební firmy, která KONTIO domy zhotovuje, protože stavba proběhla hladce a všechny moje dotazy a připomínky v souvislosti se stavbou domu byly ochotně zodpovězeny a řešeny”, říká paní Pavla.

Další fotky příjemného a útulného bydlení si můžete prohlédnout v galerii, která je níže.