Bungalovy KONTIO

Stejně jako ostatní naše domy jsou bungalovy KONTIO postaveny z dřeva nejvyšší kvality a navíc přízemní dřevostavby představují pohodlí, volnost a krásnou vůni dřeva.

Bungalovy a přízemní dřevostavby KONTIO

Bungalovy KONTIO vzhledem ke svému charakteru představují pohodlí a volnost. A stejně jako všechny naše ostatní domy, jsou i přízemní dřevostavby KONTIO postaveny z masivního dřeva finské borovice, uvnitř domů je příjemné vnitřní prostředí a všudypřítomná vůně dřeva.

Naše nabídka přízemních dřevostaveb je velice široká. Zhotovujeme tyto domy s různými možnostmi půdorysu. Můžete si vybírat obdélníkový půdorys, půdorys ve tvaru L či U. Také se můžete našimi bungalovy pouze inspirovat a navrhnout si vlastní, jedinečný dům, tak aby se nejlépe hodil na Váš pozemek a ladil s okolní krajinou. Za tímto účelem Vám můžeme nabídnout naše architekty, případně rádi navážeme spolupráci s architekty dle Vašeho vlastního výběru a rádi Vám zhotovíme dům na klíč, či pouze uzavřenou hrubou stavbu, případně předáme projekt v jakékoli fázi dokončení.

 

Vzhled domu může odpovídat Vašim představám. Váš vysněný dřevěný bungalov Vám postavíme jak s pultovou, tak i se sedlovou střechou.

 

Prohlédněte si zajímavý model bungalovu Serenus, který se může pyšnit oblým tvarem střechy což se originálním způsoben odráží i na vzhledu interiéru.

 

Široké jsou i možnosti související s terasou domů. Můžete si nechat zhotovit dům s terasou či bez ní dle Vašeho přání. Přesah střechy domu může krýt terasu, ale také je možnost zhotovení pergoly.

 

Bungalovy KONTIO je možné realizovat jako moderní domy, které jsou vhodné do města i do přírody, pro trvalé i rekreační bydlení. V závislosti na klimatických podmínkách si máte možnost vybrat z různých typů trámů. Vždy se jedná o trámy z lepeného hranolu. Také si můžete pro stavbu svého bungalovu zvolit trám SmartLog™, což je jedinečný typ trámu, který si, na rozdíl od ostatních lepených hranolů nesedá.

 

Pokud chcete postavit dům na klíč v tradičním stylu, jste na správném místě.

Domy na klíč KONTIO představují ideální bydlení, které Vás bude každodenně vítat vůní dřeva severské borovice.