was ist Retin a €129.81

Sruby

Spojte stavbu svého srubu se světovou jedničkou a objevte zdravé bydlení ve srubu KONTIO!

Sruby KONTIO – moderní srub pro váš pohodlný a zdravý život

Sruby KONTIO – správná volba pro zdravý životní styl

Útulné prostředí, vůni dřeva a komfort moderního bydlení nabízejí finské sruby KONTIO. Před několika lety by se zdálo, že budoucnost bude patřit spíš montovaným sendičovým dřevostavbám, ale dnes je již dobře patrný trend, který preferuje stavby z masivního dřeva – sruby.

Když srub, tak jedině KONTIO!

Sruby KONTIO jsou vyrobeny ze dřeva severské borovice, která se vyznačuje jedinečnými vlastnostmi. Díky tomu, že vyrůstá v extrémních klimatických podmínkách – mrazivé zimy a krátké nordické léto, roste velmi pomalu, což má za následek tvorbu těsných letokruhů. Tato charakteristika ze severské borovice činí nejhouževnatější a nejodolnější stavební materiál pro stavbu srubů. Masivní dřevo severské borovice má navíc schopnost efektivně regulovat teplotu a vlhkost uvnitř domu. Vlhkost uvnitř srubů KONTIO se pohybuje v optimálním rozmezí 30-55%. Díky tomu se v tomto prostředí nevyskytují nežádoucí viry, bakterie a prach, které způsoobují různé alergie a respirační problémy. Masivní dřevo srubu KONTIO  má přirozenou schopnost vlhkost uvnitř domu pohlcovat a jakmile vlhkost v domě klesne, tak jí dřevo opět začne do vzduchu uvolňovat.

Srub KONTIO – jedinečná tepelná pohoda

Schopnost dřeva regulovat vnitřní teplotu ve srubu, je jednou z hlavních výhod bydlení v domě z masivu. V létě je prostředí ve srubu příjemně chladné, v zimě je naopak srubový dům rychle vytopený.

Sruby KONTIO – chytrá stavebnice

Proces plánování, výroby a výstavby srubů KONTIO je ověřen více než 35 lety zkušeností a vlastním vývojem. Díky sofistikovaným projektům, využití moderní průmyslové prefabrikace a odborné montáži vedené týmem certifikovaných tesařů je stavba srubu KONTIO na pozemku investora velmi rychlou záležitostí – cca 6-8 týdnů. Jakmile je finálně potvrzena konkrétní podoba a dispozice domu, jsou plány online zaslány do Finska, kde se v počítačově řizených provozech vyrobí všechny části domu včetně přípravy otvorů na vedení elektrických kabelů. Trámy jsou také strojově vysušeny na optimální ůroveň, která zajistí vyšší rozměrovou přesnost.

Spojte stavbu svého srubu se světovou jedničkou a KONTAKTUJTE NÁS!