Víkendové domy KONTIO

Víkendové domy, chaty a chalupy nejvyšší kvality od KONTIO, finského výrobce s dlouholetou zkušeností

Víkendové domy KONTIO

Víkendové domy, chaty a chalupy jsou v Čechách velmi tradiční. V množství rekreačního bydlení na osobu jsme druzí na světě, hned za Švédy. Víkendové domy jsou naším druhým domovem, často milovanějším než naše městské byty a Češi jsou výjimeční v péči, kterou svému rekreačnímu bydlení věnují.

Tradiční finský výrobce dřevěných domů KONTIO, který již několik desetiletí vyrábí kvalitní dřevostavby z finské polární borovice, nabízí široké spektrum domů vhodných pro rekreační bydlení. Můžete si vybrat od malých útulných romantických chatiček a srubů, přes pohodlné rekreační domy pro rodinu až po velké luxusní dřevostavby na víkend nabízející veškerý myslitelný komfort a technické vymoženosti jako třeba domácí kino a vnitřní bazén. Tradiční součástí finských dřevostaveb, nejen těch rekreačních, je i sauna.

Stavíme domy na klíč!

Pokud máte vlastní projekt velice rádi Vám podle něj postavíme víkendový dům na klíč, tedy postaráme se o vše od spodní stavby až po poslední dlaždičku v koupelně. Také Vám rádi zhotovíme, třeba pouze uzavřenou hrubou stavbu, vše záleží na individuální domluvě. Vždy si můžete být jisti, že Váš rekreační dům bude zhotoven z kvalitního lepeného hranolu, rychle a profesionálně. Vybírat si můžete z několika typů trámů v závislosti na okolních podmínkách a Vašem vkusu. Nesedavý trám SmartLog™ je ideálním řešením pro moderní víkendové domy. Umíme postavit i domy v tradičním duchu a ve spolupráci s Vámi se rádi postaráme o to, aby Váš víkendový dům ladil s okolní krajinou, ať už bude moderní či tradiční.

 

Dřevostavby na víkend KONTIO se stanou ideálním místem pro Vaši dovolenou, ale také Vaším druhým domovem, který Vás vždy přivítá dřevěným interiérem, příjemným vnitřním prostředím a vůní borovice.