tretinoin Creme kaufen €95.53

Ceník

Srubové domy KONTIO jsou dostupné i pro vás - stačí si vybrat správné řešení domu.

INDIVIDUÁLNÍ SRUBOVÉ DOMY – NA MÍRU VAŠIM PŘEDSTAVÁM!

Srubový dům KONTIO můžete mít i vy!

Kompletní ceník srubových domů KONTIO na našich stránkách nenajdete.

 

Pro naše klienty stavíme „individuální domy“, nezaměřujeme se na „typové stavby“, proto není možné připravit univerzální ceník. Naše webové stránky slouží pouze jako inspirace, každý model vždy upravujeme dle přání a potřeb konkrétního klienta. Pokud vás v galerii modelů některý dům zaujme, vyplňte prosím poptávkový formulář a my vás budeme obratem kontaktovat zpět. Můžete nám také zavolat, jsme připravení zodpovědět vaše dotazy také telefonicky.

 

Ideální je samozřejmě osobní setkaní u nás v kanceláři ve srubovém domě KONTIO ve Velkých Popovicích. Při osobním jednání jsme schopni váš stavební záměr v detailu zhodnotit  a vysvětlit vám možnosti spolupráce.

 

Pokud uvažujete o srubovém domě KONTIO, potřebujeme od vás vždy spoustu doplňujících informací:

– jak bude dům kolaudován? Rodinný dům nebo rekreační objekt?

– kde je váš pozemek?

– jaké jsou vaš nároky na podlahovou plochu?

– jaké jsou místní regulativy?

– atd, atd.

 

Otázek, na které od vás potřebujeme znát odpověď, je celá řada. Na základě informací, které od vás získáme, jsme vám schopni připravit řešení na míru vašim potřebám, ať už budeme vycházet z některého modelu z  katalogu nebo budeme kreslit úplně nový projekt s některým z našich architektů.

 

Všechny srubové domy stavíme ze stejného materiálu, kterým je severská borovice. Záleží na šířce trámu a řešení vnitřních příček. Jednotlivé varianty lze dále kombinovat – příčky mohou být zděné, lehké s dřevěným obkladem nebo trámové. U trámových stěn lze také kombinovat různé šířky trámu – např. 180 nebo 95mm. Všechny výše uvedené specifikace mají svůj dopad do ceny.