können Allergien epiretinale Membran verursachen €15.06

Nalle kolekce

SRUBOVÉ CHATY A SRUBY Z KOLEKCE KONTIO NALLE

Srubové chaty z kolekce Nalle jsou velmi variabilní. Můžete si vybrat odpovídající podlahovou plochu, velikost teras, sklon střechy, vše je možné! Samozřejmě i venkovní design domu zcela záleží na tom, co se vám líbí a je možné jednotlivé varianty kombinovat. Například dispozičně vám bude vyhovovat varianta KONTIO Nalle 40m2, ale designově vás zaujme srubová chata KONTIO Nalle 25m2. Nebo naopak na vašem pozemku můžete zastavět plochu 30m2, ale potřebujete uvnitř srubové chaty více prostoru. Je tedy možné přidat spací patro v podkroví! Sruby a srubové chaty, které v kolekci uvidíte, mohou být pro vás inspirací, detaily doladíme na míru vašim požadavkům.

Jak velká by vaše srubová chata měla být? Vyberte si z několika variant, které jsme pro vás připravili: 50m2, 45m2, 40m2, 30m2, 25m2, 20m2.

Vnitřní dispozice každé srubové chaty jsou vždy navrženy v několika variantách, stačí si jen vybrat, která odpovídá vašim představám, případně je možné dispozici upravit na míru.

Lepený hranol, který ke stavbě těchto rekreačních srubů doporučujeme má rozměr 95×170 mm.

Sruby z kolekce KONTIO Nalle mají variabilně vyřešené i střechy. Preferujete sedlovou nebo pultovou střechu? Se spacím patrem nebo raději bez něj? Podívejte se na jednotlivé možnosti, které lze aplikovat na jednotlivé sruby z kolekce KONTIO Nalle.