Srubové domy KONTIO

Světová jednička ve výrobě srubových domů

Pokud sníte o svém novém srubovém domě, dřevěné sruby KONTIO jsou pro Vás  tou nejlepší možnou volbou. Každoročně se ve Finsku v továrně Pudasjärvi v blízkosti polárního kruhu vyrobí více než 2 300 srubových domů KONTIO pro zákazníky z celého světa.

Česká republika je díky zájmu svých klientů jednou z nejúspěšnějších poboček této firmy a toho si  velice vážíme a zavazuje nás to i do budoucna. Na trhu je velké množství firem zabývajících se výstavbou dřevěných domů, naši zákazníci však volí srubové domy KONTIO a to z několika hlavních důvodů

Co nás především odlišuje od nabídky na trhu a na co jsme zároveň velmi pyšní:

Díky použitým materiálům dodáváme ekologické, zdravé a velmi příjemné bydlení všem, kteří se pro tento typ bydlení rozhodnou. Využíváme sušené lepené trámy ze severské borovice v A kvalitě, což našim stavbám zaručuje dlouhověkost a stabilní kvalitu a
masivní dřevěná struktura vyrovnává zároveň změny teploty v domě. Hluboká znalost technologie srubových domů, podložená dlouhodobou zkušeností a vývojem zároveň přispívá k udržení nejvyšších příček v celosvětovém měřítku výrobců srubových domů. Přesnost, kvalita a dokonalé finální opracování materiálů bez nutnosti dalších úprav na stavbě je další velkou výhodou v rámci celé realizace stavby a jsou pevným základem, který odráží stabilitu a důvěryhodnost společnosti.

KONTIO srubové domy jsou vyráběny s ohledem na požadavky kvality stanovené evropskými normami ETA-05/0119 se značkou CE

Hlavní atributy naší celosvětové úspěšnosti:                                                                                           

 

Srubové domy KONTIO umožňují  díky všem výše uvedeným atributům zdravé bydlení odolné proti vlhkosti / vyplývající z výsledků odborného měření /s využitím antibakteriálních materiálů, s příjemnou akustikou a ve spojení s přírodou. Vzhledem k těmto skutečnostem zároveň snižuje stresovou zátěž obyvatel domu, kteří se zde cítí pohodlně a klidně. Díky tomu splňuje požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

Neváhejte už ani chvíli a přečtěte si více informací na našich webových stránkách www.drevostavby-kontio.cz.