Domy na přání

Nejste si jisti výběrem modelu z naší katalogové nabídky finských domů? Nebo snad nechcete, aby měl stejný dům i někdo jiný? V KONTIO rozumíme Vašim individuálním vizím a jsme připraveni je nejen vyslyšet, ale pochopitelně zrealizovat. Vaše požadavky a přání na originální bydlení jsou předem splněna!

Staňte se pány svých představ o dokonalém bydlení

V KONTIO se fantazii meze nekladou 🙂 Je to opravdu jednoduché – postačí nám poznat Vaše představy a o nic dalšího se již nemusíte starat. Ve spolupráci s našimi odborníky ve stavebnictví a zkušenými architekty zkonzultujeme úpravy finského domu přesně tak, jak Vám budou vyhovovat. Samozřejmostí je zohlednění časových a prostorových nároků, bereme na vědomí situaci na daném pozemku, místní regulativu výstavby a v neposlední řadě finanční limity, pokud existují. Na základě těchto skutečností vypracujeme návrh Vašeho budoucího domu snů.

Důvěřujte nám

Ve výstavbě finských domů nejsme žádní nováčci. Společnost KONTIO od svého vzniku v 70 letech 20. století vyrobila a dodala svým zákazníkům po celém světě více než 35 000 finských srubových domů a řadí se tak mezi světové jedničky ve svém oboru. Každý rok se v továrně ve Finsku vyrobí více než 2 500 srubových domů za použití nejmodernější špičkové technologie, která prochází neustálým výzkumem a vývojem.

 

KONTIO Vám garantuje

 

 

Realizované finské domy pro případnou inspiraci si můžete prohlédnout na Youtube KONTIO: