Rodinné domy KONTIO

Tradiční a největší světový výrobce srubových domů KONTIO naplní Vaše sny o krásném, zdravém a pohodlném rodinném bydlení

Rodinné domy KONTIO

Tradiční a největší světový výrobce srubových domů KONTIO naplní Vaše sny o krásném, zdravém a pohodlném rodinném bydlení. Naše rodinné domy vyrábíme ze dřeva borovic, které rostou nedaleko polárního kruhu, jsou tvrdé, odolné a představují tedy nejkvalitnější možný materiál pro stavbu Vašeho domu. Dřevo těchto stromů propůjčuje všem našim domům jedinečnou a zdravou atmosféru. Díky finskému designu představují všechny realizované projekty rodinných domů bydlení plné přirozeného, denního světla, pohodlí a luxusní útulnosti.

Dřevostavby Kontio Vila u jezera

Dřevostavby Kontio Vila u jezera

Vybírat můžete z velkého množství KONTIO modelů, které Vám můžeme upravit dle Vašich přání. Můžeme upravit dispozice i vzhled jednotlivých modelů, tak aby vám vyhovovaly. Vybírat si můžete i z různých typů trámů, tak aby nejlépe odpovídaly Vašemu estetickému cítění a okolním klimatickým podmínkám. Vybrat si můžete, mimo jiné, i jedinečnou technologii, trám SmartLog™, který na rozdíl od ostatních lepených hranolů nesedá. Tato jedinečná vlastnost trámu SmartLog™ dopřává více prostoru modernímu řešení vzhledu domu.

 

Také si ovšem můžete navrhnout dům vlastní, přesně dle Vašich představ, tak aby byl ideálně zasazen na Váš pozemek, sloužil jedinečným potřebám Vaší rodiny a vyhovoval Vašemu osobnímu vkusu.

Dřevostavby Kontio srub na Šumavě

Dřevostavby Kontio srub na Šumavě

Rodinné domy stavíme ve všech myslitelných velikostech, počínaje malými, jednoduchými domy pro jednu osobu či pár až po velké luxusní prostorné domy a vily ze dřeva.

Stavíme rodinné domy klíč. Také připravíme třeba pouze uzavřenou hrubou stavbu, či předáme rodinný dům v jakékoli fázi dokončení. Vše závisí na domluvě a na přání investora.

Vedle kvality domů Vám můžeme nabídnout i rychlý průběh realizace projektu rodinného domu. Pečlivé plánování domu je klíčem k rychlému průběhu stavby a bydlet ve svém domě můžete už za šest měsíců od zahájení stavby.

Splňte si svůj sen o krásném bydlení a nechte si na svém pozemku postavit jedinečný dřevěný dům. Domy KONTIO šetří, vzhledem k původu stavebního materiálu, životní prostředí. V neposlední řadě jsou rodinné domy KONTIO jedinečně půvabné a trvanlivé. V galerii níže se můžete přesvědčit o jedinečnosti našich domů a jejich variabilitě.