tretinoin ohne Rezept kaufen €139.09

Sruby KONTIO bodují napříč světem

Finská kvalita stoupá na oblibě

Srubové domy KONTIO jsou realizované po celém světě a to nejen formou individuálních staveb, ale  také jako školy, kostely a v neposlední řadě velice oblíbené rekreační apartmány a hotely.  Tedy i na dovolené si můžete vychutnávat pohodlný a příjemný pobyt provoněný severským dřevem 🙂 Všechny tyto stavby splňují filosofii mateřské společnosti – kvalitní, zdravé a inspirativní prostředí!

Rychlost výstavby srubu KONTIO

Ať už si vyberete některý z modelových typů domů nebo vše necháte na vlastní inspiraci a práci architektů, srubové domy KONTIO jsou koncipovány tak, aby vždy splňovaly představy jeho obyvatel. Rychlost výstavby srubu KONTIO  bývá často určujícím momentem při volbě budoucího bydlení. Jestliže se rozhodnete pro tento typ stavby, samotná výroba domu ve Finsku trvá 3 měsíce a poté je přepraven na místo určení. Výhodou dovezeného materiálu je to, že po jeho vykládce již není nutno nic řezat, hoblovat nebo jinak upravovat. Úspěch stavby je zaručen díky podrobnému naplánování a profesionálně provedené montáži. Jako zákazník obdržíte „stavebnici“, která díky vyfrézovaným a předem nařezaným trámům sedí s přesností na milimetry. Tým odborníků KONTIO přebírá zodpovědnost za celou stavbu a Vy tak jen sledujete, jak Vám před očima vyrůstá „dům snů“a to díky rychlé, jednoduché a bezchybné montáži. V praxi to znamená, že se lze stěhovat cca do 6 měsíců. Je vždy jen na Vás, zda zvolíte dodávku hrubé stavby nebo dodání stavby na klíč.

Srub KONTIO – šetrný k Vašemu rozpočtu

Bydlení ve srubovém domě KONTIO je také výhodné po ekonomické stránce, protože dřevostavby z masivu nejsou náročné na spotřebu energie a to díky skvělým vlastnostem použitého materiálu – arktické borovice. Ta udržuje stabilní teplotu, která je svým obyvatelům příjemná, v létě nedochází k přehřívání a v zimě je dům útulně teplý. Během jarních a podzimních měsíců umí navíc dřevo akumulovat energii ze slunce a zpětně ji vydávat do interiéru.

Osvojte si nový životní styl

Dnešní hektická doba je vyčerpávající a tempo, které vyžaduje působí velmi negativně na lidský organismus. Mnozí z nás si ale neuvědomují, že i prostředí, které nás denně obklopuje, místo, kde trávíme chvíle odpočinku a čerpáme síly, tedy náš domov, by měl být místem klidným, příjemným a se stabilně pozitivní energií.

Bydlení ve srubu KONTIO změnilo již nejednomu klientovi dosavadní vztah k místu, kam se do té doby chodil „pouze vyspat.“ Věříme, že i pro Vás se stane oázou, která po namáhavém dni potěší Vaše smysly. Bydlení ve srubovém domě KONTIO Vás vrátí zpět k přírodě a povede ke zpomalení životního stylu, který má blahodárný účinek na kvalitu a délku života. Vzhledem k přirozené schopnosti arktické borovice, kterou pro výstavbu domů používáme, je prostor domu čistý, voňavý a poskytuje obyvatelům unikátní atmosféru, což potvrzuje mnoho spokojených klientů po celém světě.

Staňte se i Vy naším spokojeným klientem 🙂 Doporučujeme sjednat si schůzku ve srubovém domě ve Velkých Popovicích, kde se můžete sami přesvědčit o kvalitě materiálu, technologickém zpracování a detailech, které nás odlišují od konkurenčních výrobců srubových domů v České republice. Cena srubových domů KONTIO je individuální v závislosti na zvolené technologii a použité konstrukci.