retin a will einen gleichmäßigen Hautton €109.03

NOVÝ SERIÁL: STAVBA SRUBOVÉHO DOMU KONTIO TÝDEN PO TÝDNU

Chystáte se stavět srubový dům, srub nebo roubenku? Připravili jsme pro vás seriál o výstavbě srubového domu týden po týdnu.

Co je třeba udělat, než se do přípravy projektu a stavby srubového domu pustíte?

Důležité je zjistit, zda na vašem pozemku může srubový dům stát. Navštivte tedy příslušný stavební úřad a prověřte, zda se na stavbu na vašem pozemku vztahují nějaké regulativy výstavby. Zvláště typ a sklon střechy, její barva, materiál a barva fasády, výšky hřebene střechy apod. Tyto regulativy mohou být ještě doplněny dalšími požadavky pokud pozemek  nespadá do chráněné krajinné oblasti nebo přírodního parku, případně jiného chráněného území. Toto budou pro vás a pro dodavatele srubového domu zásadní informace pro přípravu projektu domu.

Vaši osobní motivaci, proč jste se rozhodli právě pro srubový dům, už není třeba příliš rozebírat. „My co v takovém domě bydlíme, vám všem můžeme srubový dům jenom doporučit. Bydlení ve srubovém domě je skutečně jedinečné.  Vím, zní to jako marketingová fráze a věřte mi, že jsem se na to dívala úplně stejně, do té doby, než jsme si srubový dům KONTIO nechali postavit.“

Kamila Nábělková, marketingová ředitelka českého zastoupení finské společnosti KONTIOTUOTE OY – světové jedničky ve stavbě srubových domů

O unikátních vlastnostech srubových domů KONTIO si můžete více přečíst zde.

Kvalita stavby srubového domu zavisí na několika faktorech

Většina z nás si pořizuje jeden možná dva domy v životě. Jedná se o celkem náročný proces – projekt, stavební povolení, stavba samotná, dokončovací práce uvnitř. Vše stojí hodně času a samozřejmě i peněz. Aby vaše peníze byly využity efektivně a za kvalitní materiál a práci je velmi důležité vybrat si opravdu spolehlivého a kvalitního dodavatele – partnera – pro stavbu srubového domu.

Výsledná kvalita srubového domu nebo chcete-li srubu či roubenky  je součinem několika podstatných faktorů: kvalita materiálu, kvalita konstrukčně technologického řešení, kvalita výroby a kvalita montáže. A jak je to při násobení pravidlem, tak pokud je jedna část nula tak celý výsledek je nula.

Spojte stavbu srubového domu se světovou jedničkou

Značka KONTIO finské společnosti KONTIOTUOTE OY je světovou jedničkou ve výrobě srubových domu a naprostou špičkou. Za 35 let své existence bylo v továrně KONTIOTUOTE OY vyrobeno 35 000 srubových domů KONTIO. Když spojíte svou stavbu s námi, pořídíte si prvotřídní kvalitu za odpovídající cenu.

„Je Ferrari a je kolo, je oblek za třicet euro a je oblek za tisíc euro. Když jsou věci zdánlivě drahé, tak to není bez důvodu… Pokud jste movití, znáte cenu peněz a hodnotu věcí.“ 

Flavio Briatore

Pokud chcete spojit stavbu srubového domu se světovou jedničkou, KONTAKTUJTE NÁS!