tretinoin 0.1 günstig kaufen €56.38

Kolik srubový dům KONTIO stojí?

Dodáme vám Mercedes mezi srubovými domy.  Ano, to je třeba si říct hned na začátku, abychom si společně ušetřili spoustu času a energie. Naše srubové domy nepatří mezi levné, ale odpovídají té nejvyšší možné kvalitě v oboru.

Cena za metr čtvereční se může pohybovat od  15- 35 tisíc korun. Tento cenový rozptyl se netýká stavby na klíč, ale mluvíme o tzv. uzavřené hrubé stavbě včetně montáže, která obsahuje – obvodové stěny, stropní trámy se záklopem, střechu zakončenou záklopem, okna, vstupní dveře, vnitřní příčky.

Pokud by vás zajímala cena na klíč, z naší zkušenosti je cena za uzavřenou hrubou stavbu ekvivalentem 55-65% celkových nákladů na stavbu domu na klíč. Vše se samozřejmě odvíjí od úrovně všech zvolených profesí, technologického řešení  – vytápění, sanity, podlahy atd.

My jsme pro vás schopni zajistit jak realizaci uzavřené hrubé stavby, tak kompletní dodávku na klíč. Naše práce s každým klientem je individuální.

STEJNÝ DŮM  je možné zkalkulovat na několik způsobů. My zde uvádíme možnosti 3, ale variant je samozřejmě mnohem více. Vždy od investora potřebujeme maximum informací, ale pro vaši hrubou představu by tento ukázkový ceník mohl být dostačující.

Záleží na tom, jakou úroveň si vyberete:

SRUBOVÝ DŮM SE ZATEPLENÍM a lehkými příčkami.

Co je důležité, v každém řešení je zachována základní přidaná hodnota srubového domu – difúzně otevřená konstrukce. Váš dům bude dýchat a vždy bude zachována schopnost dřeva vyrovnávat teplotu a vlhkost vnitřního prostředí na optimální úroveň.

Možná vás napadne otázka, proč jsou ceny za m2 u jednotlivých modelů rozdílné. Je to dáno rozdílným konstrukčním řešením srubového domu. Záleží na šířce trámu a řešení vnitřních příček. Jednotlivé varianty lze dále kombinovat – příčky mohou být zděné, lehké s dřevěným obkladem nebo trámové. U trámových stěn lze také kombinovat různé šířky trámu – např. 180 nebo 95mm.