Glass House TALO kolekce

Inspirace z Kalifornie – Trámy z Finska

Dřevěné rodinné domy Glass House TALO

Škola architektury z kalifornského Palm Springs inspirovala tvůrce domů KONTIO k vyvinutí nové, moderní kolekce obytných domů. Architekti a designéři KONTIA mají dlouholeté zkušenosti se stavbou moderních dřevěných domů a svou inspiraci hledají a nacházejí na celém světě, s touto inspirací pracují tak, aby výsledkem byl moderní dům.

 Styl kalifornských domů z Palm Springs je typický velkými okny, sahajícími od podlahy ke stropu, moderními půdorysy a inovativním řešením celého obytného prostoru.

Kolekci dřevěných domů KONTIO Glass House TALO lze popsat jako jednoduchou, promyšlenou a racionální. Bydlení v takovém domě je estetické a nadčasové. Detaily v interierech byly pečlivě navrženy za pomoci jednoduchých barevných schemat, tak aby bylo možné vytvořit krásný a harmonický celek.

 

Charakteristika domu Glass House TALO

Co lze a nelze měnit u domu typu Glass House TALO

Dřevěné domy KONTIO Glass House TALO jsou  vyrobeny z nesedavého trámu SmartLog™  205x275P .

 

– je možné změnit délku domu, nikoli šířku

– šířka je vždy 7500mm

– můžeme přidávat, odebírat, rozšiřovat okna – vše dle vašeho individuálního požadavku

– vstupní dveře mohou být umístěny i v boční stěně

– výška stavebních otvorů pro okna je vždy 2500mm, Plus verze 2740mm

 

 

Příklady barevných variant domu Glass House TALO

Níže si můžete prohlédnout dva příklady barevných variant domu Glass House TALO , na opačných koncích barevného spektra. Barvu svého domu si samozřejmě můžete vybrat dle svého přání. Dřevěné trámy můžeme natřít jakkoli, dle Vašeho vkusu.

Glass House TALO 142A Uhlově černá: Díky tmavému exteriéru dům příjemně zapadá do krajiny a černé a hnědé odtíny vytvářejí příjemné kontrasty. Kamenné materiály a přírodní prvky v okolí domu jsou kolem domu rozmístěny takovým způsobem, aby dohromady s domem tvořily příjemný celek.

 

 

 

 

 

Glass House TALO 100B .Výrazný světlý, odstín: Světlá barva exteriéru působí elegantně a luxusně, tento dojem dotváří přírodní materiály v okolí domu. Harmonická podstata tohoto působivého domu krásně zapadá do okolí.

Možnosti střechy a terasy